Obrábění

Soustružení

Nabízíme široký sortiment soustružnických nástrojů s vyměnitelnými břitovými destičkami pro všeobecné soustružení, tvarové soustružení, minisoustružení, soustružení závitů, upichování, zapichování. Samozřejmostí je nabídka standartních nástrojových držáků, ale i speciálních držáků dle přání zákazníka.

Frézování

Nabízíme ucelený sortiment frézovacích nástrojů pro čelní frézování, frézovaní do rohu, drážkování, kotoučové frézování, ponorné a kopírovací frézování, frézování se zuby ve šroubovici, frézování vysokým posuvem, frézování závitů, frézovaní monolitními a HSS frézami. Rovněž poskytujeme speciální řešení dle přání zákazníka.

Obrábění otvorů

Nabízíme ucelený sortiment tvrdokovových, HSS a HSSCo vrtáků, vrtáku s vyměnitelnými břitovými destičkami či vrtacímu korunkami. Součástí nabízeného sortimentu jsou také vyvrtávací nástroje, závitníky a vyztužovací nástroje. Samozřejmostí je nabídka speciální vrtacích nástrojů nejen s řeznou částí ze slitých karbidů či rychlořezných ocelí.

keramicke-vbd

CBN, PCD a keramické VBD

Nabízíme široký sortiment řezných destiček z keramiky, CBN (kubického nitridu boru) a PKD (polykrystalického diamantu) pro soustružení, frézovací či vrtání. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou, budete překvapeni naší kvalitou, cenou a servisem.

upinaci-systemy

Nástrojové a upínací a měřící systémy

Nabízíme nejmodernější rotační upínače, VDI upínače, poháněné úhlové hlavy, upínací techniku a měřící techniku. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

NAŠI VÝZNAMNÍ PARTNEŘI