Pilové pásy BAHCO

Neváhejte kontaktovat našeho obchodně-technického zástupce, který Vám bude nápomocen při výběru vhodného pilového pásu či optimalizaci Vašeho řezného procesu.

 

Přední značka pilových pásů a ručních nástrojů, jejíž růst vychází z inovací.
Bahco je vlajkovou lodí společnosti SNA Europe. Bahco je mezinárodní značka působící v odvětví pilových pásů a ručních nástrojů, její výrobky navrhuje a vyrábí SNA Europe. Kořeny společnosti sahají až do doby průmyslové revoluce ve Švédsku ve druhé polovině devatenáctého století, kdy vznikaly inovace jako hasák nebo moderní nastavitelný klíč. Od té doby bylo portfolio výrobků rozšiřováno a dnešní kompletní sortiment výrobků zahrnuje více než 14 000 ručních nástrojů.

Jak výzkum a vývoj BAHCO zvyšuje laťku v řezném výkonu

Bimetalové pásy pro pásové pily: Hodí se pro většinu řezání, včetně rychlého a efektivního konturového řezání, řezání trubek a profilů, řezání ve slévárnách a při výrobě. Tyto listy vyznačující se dlouhou životností představují zřejmou volbu všude tam, kde je třeba brát v úvahu náklady na řez, bezpečnost, produktivitu a aspekty životního prostředí.Karbidové pásy pro pásové pily: Vysoce výkonný ocelový základ v kombinaci s karbidem napomáhá dosáhnout špičkových výsledků řezání v širokém spektru použití. Ideální k řezání obtížných a abrazivních materiálů, případně k práci s velkými kusy, které se obtížně řežou. Společnost Bahco vynalezla karbidové listy s konfigurací zubů set, stojí v čele inovací týkajících se karbidových listů pro pásové pily.

Vítěz ocenění Red Dot Award 2022 v kategorii „Nářadí“ a iF Design Award 2022

Bahco, přední světový hráč v oblasti profesionálního nářadí pro prořezávání, nářadí pro řemeslníky, segment automobilového průmyslu i další průmyslová odvětví, získal ocenění Red Dot Award: Product Design [2022] v kategorii „Nářadí“ a cenu iF Design Award 2022 za nové akumulátorové zahradní nůžky Bahco BCL23 navržené společností Dhemen Design.

Ocenění Red Dot a iF Design jsou dvě z nejznámějších a nejprestižnějších světových soutěží pro kvalitní design. Pečetí kvality jsou mezinárodní porotou oceňovány pouze výrobky s výjimečným designem. Jsme nesmírně potěšeni a poctěni, že cenu obdržely naše akumulátorové zahradní nůžky BCL23.

Společnost Bahco vyrábí nářadí od roku 1886. Hluboké pochopení potřeb a pocitů všech mužů a žen, kteří každý den pracují s nářadím této značky, je tak zakomponováno v její DNA. Akumulátorové zahradní nůžky navržené značkou Bahco pro celou řadu prořezávacích činností činí lidskou práci efektivnější a pohodlnější. Tyto zahradní nůžky jsou robustní, ale přitom lehké. V kombinaci s vysoce výkonným bezuhlíkovým motorem zajišťují vysoký stupeň pohodlí i při té nejintenzivnější práci. Vynikající autonomie Li-ion baterií umožňuje profesionálům prořezávat po celý pracovní den bez přerušení. Díky maximální době provozu a vynikajícímu řeznému výkonu tyto zahradní nůžky splňují potřeby zákazníků i při intenzivním prořezávání. Proměňují „náročné prořezávání v lehkou práci“.

Značka Red Dot, založená v roce 1955, je jednou z mezinárodně nejuznávanějších značek pro kvalitu a úspěšný design. Ocenění Red Dot Design Awards jsou udělována jednou ročně ve třech kategoriích: Design produktů, Design značky a komunikace a Design konceptu. Porota zahrnuje 50 mezinárodních odborníků z různých oborů: designéry, architekty a učitele.

Další z nejprestižnějších světových ocenění v oblasti designu, iF Design Awards, je v Německu udělováno již od roku 1953. Logo iF je označuje kvalitní design a je známkou kvality. Porota zahrnuje 75 mezinárodních nezávislých odborníků na design.

KATALOGY

BAHCO Pilové pásy 2018 Katalog