Neváhejte kontaktovat našeho obchodně-technického zástupce, který Vám bude nápomocen při výběru vhodného pilového pásu či optimalizaci Vašeho řezného procesu.

 

Začali v roce 1915 s týmem 10 zaměstnanců a myšlenkou přinášet zákazníkům lepší pilové pásy. Nyní, o více než 100 let později, se naše vášeň nezměnila. Prodáváme průmyslové pilové pásy LENOX, ruční nářadí, příslušenství pro elektrické nářadí a další produkty ve více než 70 zemích a stále navrhujeme, testujeme a vyrábíme v. East Longmeadow, Massachusetts. Pokračující investice do jejich výrobních závodů umožňuje rozsáhlý výzkum a vývoj poháněný nejmodernější výrobní technologií a zákazníci vidí výsledky v produktech, které překonávají běžné nástroje a přinášejí větší hodnotu.

Jak výzkum a vývoj LENOX zvyšuje laťku v řezném výkonu

Společnost LENOX vyvíjí nástroje špičkové kvality již více než 100 let. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují být lídrem v oblasti řezání a řezného výkonu, který nemá obdoby. Vyvíjíme nástroje, které vám usnadní práci. Abychom zajistili nejlepší možný výkon, neustále testujeme naše nástroje v průběhu konstrukčních a výrobních procesů. Nebudeme dodávat čepel, dokud nebude prokázáno, že funguje.

LENOX se připojuje k rodině značek Stanley Black & Decker

V roce 2017 se společnost LENOX stala součástí společnosti Stanley Black & Decker, globálního lídra v oblasti nástrojů a příslušenství, s cílem umožnit lidem budovat, propojovat a chránit náš svět. LENOX se připojuje k portfoliu společnosti Stanley Black & Decker a posouvá hranice toho, co je možné a co bude dál v globálním průmyslu nástrojů. Máme více než 52 000 zaměstnanců po celém světě, kteří sdílejí společnou vizi inovativních a špičkových technologií a špičkových produktů navržených s ohledem na jejich nejlepší zájmy.

KATALOGY